• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (ДК 021:2015 34350000-5)

Оголошено тендер

156 484.00 UAH
Номер: 01670373295c4aa0a90bd9b79110aaee
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-011638-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ДСНС України у Київській області
Замовник: Головне управління ДСНС України у Київській області
Очікувана вартість: 156 484.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (ДК 021:2015 34350000-5)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” (зі змінами), на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості), пункту 10 Особливостей. Розмір бюджетного призначення - кошторис на 2026 рік. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно вимогам чинних ДСТУ на відповідний вид товару. Очікувана вартість предмету закупівлі встановлена на підставі Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 методом порівняння ринкових цін, зокрема, шляхом запитів цінових пропозицій постачальникам конкретних послуг.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.08.2026 15:38
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума156 484.00 UAH