-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги - за кодом ДК 021:2015 – 71240000-2 (Послуги з розробки документацій із землеустрою)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002413-a
Завершена
15 000 000.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
30.06.2026 10:33 - 05.07.2026 00:00
Скарга
Скасована
КЕП
щодо встановлення дискримінаційних та непропорційних кваліфікаційних вимог тендерної документації
Номер:
e0e946556418411c834335d28a90c225
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-30-002413-a.a1
Назва:
щодо встановлення дискримінаційних та непропорційних кваліфікаційних вимог тендерної документації
Скарга:
Пов'язані документи:
Учасник
- 7. Додаток 2 - Для учасника.docx 04.07.2026 23:56
- sign.p7s 04.07.2026 23:57
Причина:
Період оскарження закінчився
Дата скасування:
05.07.2026 00:00
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
4cb78b95e08d656b5396ae2ccf06b56f
Заголовок пункту скарги:
Встановлення дискримінаційних та непропорційних кваліфікаційних вимог, що необґрунтовано обмежують конкуренцію
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Кваліфікаційні критерії учасників
Тип порушення:
Кваліфікаційні критерії учасників
Опис суті пункту скарги:
Замовником у Додатку 2 до тендерної документації встановлено сукупність кваліфікаційних вимог, які, на думку Скаржника, не відповідають принципам здійснення публічних закупівель, визначеним статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а також не є об'єктивно необхідними та пропорційними предмету закупівлі, що призводить до необґрунтованого обмеження конкуренції та звуження кола потенційних учасників.
Зокрема, тендерною документацією передбачено вимоги щодо:
наявності не менше чотирьох аналогічних договорів саме щодо розроблення документації із землеустрою стосовно земель енергетики;
наявності не менше трьох аналогічних договорів саме щодо розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель енергетики;
підтвердження досвіду отримання не менше 500 витягів з Державного земельного кадастру;
наявності у складі учасника окремого ГІС-спеціаліста;
наявності не менше двох аналогічних договорів у сфері геоінформаційних систем;
надання листа (довідки) від виробника безпілотного літального апарата щодо можливості його використання для виконання високоточного аерофотознімання.
Предметом закупівлі є послуги за кодом ДК 021:2015 – 71240000-2 «Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з розробки документацій із землеустрою)», який охоплює комплекс різних видів землевпорядних, геодезичних, кадастрових та інших супутніх робіт.
Разом з тим Замовником без належного правового та технічного обґрунтування встановлено вимоги, які стосуються лише окремих вузькоспеціалізованих напрямків діяльності або передбачають надмірно деталізовані способи підтвердження досвіду та матеріально-технічної бази учасників.
Законодавство України у сфері землеустрою не встановлює окремих вимог до виконавців документації із землеустрою залежно від категорії земель, а порядок розроблення документації із землеустрою визначається єдиними нормативно-правовими актами. При цьому технічне завдання охоплює значно ширший перелік робіт, ніж той, який фактично враховано Замовником при формуванні кваліфікаційних критеріїв.
Встановлені вимоги не містять належного обґрунтування щодо необхідності:
підтвердження досвіду саме щодо земель енергетики;
підтвердження досвіду саме з нормативної грошової оцінки земель енергетики;
встановлення кількісного критерію у вигляді не менше 500 витягів з Державного земельного кадастру;
обов'язкової наявності окремого ГІС-спеціаліста;
підтвердження досвіду виконання договорів саме у сфері геоінформаційних систем;
підтвердження технічних характеристик БПЛА виключно листом виробника.
На думку Скаржника, зазначені вимоги є непропорційними предмету закупівлі, створюють необґрунтовані переваги для обмеженого кола суб'єктів господарювання, які вже мають досвід виконання робіт саме для підприємств енергетичної галузі, та безпідставно обмежують можливість участі інших суб'єктів господарювання, які мають необхідний кадровий потенціал, матеріально-технічну базу та досвід виконання аналогічних робіт із землеустрою.
Таким чином, встановлені Замовником кваліфікаційні вимоги не відповідають принципам добросовісної конкуренції, недискримінації учасників, рівного ставлення до них та пропорційності, визначеним статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», що призводить до порушення прав та законних інтересів Скаржника як потенційного учасника процедури закупівлі.
На підтвердження порушення своїх прав та охоронюваних законом інтересів Скаржник додає тендерну документацію (Додаток 2), яка містить оскаржувані вимоги, а також підтверджує, що саме зазначені умови унеможливлюють участь Скаржника у процедурі закупівлі на рівних умовах з іншими учасниками.
Зокрема, тендерною документацією передбачено вимоги щодо:
наявності не менше чотирьох аналогічних договорів саме щодо розроблення документації із землеустрою стосовно земель енергетики;
наявності не менше трьох аналогічних договорів саме щодо розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель енергетики;
підтвердження досвіду отримання не менше 500 витягів з Державного земельного кадастру;
наявності у складі учасника окремого ГІС-спеціаліста;
наявності не менше двох аналогічних договорів у сфері геоінформаційних систем;
надання листа (довідки) від виробника безпілотного літального апарата щодо можливості його використання для виконання високоточного аерофотознімання.
Предметом закупівлі є послуги за кодом ДК 021:2015 – 71240000-2 «Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з розробки документацій із землеустрою)», який охоплює комплекс різних видів землевпорядних, геодезичних, кадастрових та інших супутніх робіт.
Разом з тим Замовником без належного правового та технічного обґрунтування встановлено вимоги, які стосуються лише окремих вузькоспеціалізованих напрямків діяльності або передбачають надмірно деталізовані способи підтвердження досвіду та матеріально-технічної бази учасників.
Законодавство України у сфері землеустрою не встановлює окремих вимог до виконавців документації із землеустрою залежно від категорії земель, а порядок розроблення документації із землеустрою визначається єдиними нормативно-правовими актами. При цьому технічне завдання охоплює значно ширший перелік робіт, ніж той, який фактично враховано Замовником при формуванні кваліфікаційних критеріїв.
Встановлені вимоги не містять належного обґрунтування щодо необхідності:
підтвердження досвіду саме щодо земель енергетики;
підтвердження досвіду саме з нормативної грошової оцінки земель енергетики;
встановлення кількісного критерію у вигляді не менше 500 витягів з Державного земельного кадастру;
обов'язкової наявності окремого ГІС-спеціаліста;
підтвердження досвіду виконання договорів саме у сфері геоінформаційних систем;
підтвердження технічних характеристик БПЛА виключно листом виробника.
На думку Скаржника, зазначені вимоги є непропорційними предмету закупівлі, створюють необґрунтовані переваги для обмеженого кола суб'єктів господарювання, які вже мають досвід виконання робіт саме для підприємств енергетичної галузі, та безпідставно обмежують можливість участі інших суб'єктів господарювання, які мають необхідний кадровий потенціал, матеріально-технічну базу та досвід виконання аналогічних робіт із землеустрою.
Таким чином, встановлені Замовником кваліфікаційні вимоги не відповідають принципам добросовісної конкуренції, недискримінації учасників, рівного ставлення до них та пропорційності, визначеним статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», що призводить до порушення прав та законних інтересів Скаржника як потенційного учасника процедури закупівлі.
На підтвердження порушення своїх прав та охоронюваних законом інтересів Скаржник додає тендерну документацію (Додаток 2), яка містить оскаржувані вимоги, а також підтверджує, що саме зазначені умови унеможливлюють участь Скаржника у процедурі закупівлі на рівних умовах з іншими учасниками.
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати Замовника внести зміни до тендерної документації шляхом приведення кваліфікаційних критеріїв у відповідність до предмета закупівлі та принципу пропорційності, виключивши вимоги, які стосуються лише окремих видів робіт (землі енергетики, нормативна грошова оцінка земель енергетики, роботи у сфері геоінформаційних систем), або передбачивши можливість підтвердження аналогічного досвіду виконання інших видів документації із землеустрою, що входять до предмета закупівлі та підтверджують спроможність учасника якісно виконати весь комплекс робіт, передбачений технічним завданням.
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати Замовника внести зміни до тендерної документації шляхом виключення вимоги щодо обов'язкового надання листа (довідки) від виробника безпілотного літального апарата про можливість його використання для виконання високоточного аерофотознімання та передбачити можливість підтвердження відповідності технічних характеристик безпілотного літального апарата іншими офіційними документами виробника, зокрема технічним паспортом, технічною специфікацією, інструкцією з експлуатації або іншою технічною документацією, що містить необхідні технічні характеристики обладнання.
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати Замовника внести зміни до тендерної документації шляхом виключення вимоги щодо обов'язкової наявності не менше двох аналогічних договорів у сфері геоінформаційних систем або привести її у відповідність до вимог законодавства шляхом чіткого визначення поняття «аналогічний договір у сфері геоінформаційних систем» та передбачити можливість підтвердження відповідного досвіду договорами з розроблення документації із землеустрою, виконання яких передбачає формування, обробку та передачу геопросторових даних у цифровому форматі.
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати Замовника внести зміни до тендерної документації шляхом виключення вимоги щодо обов'язкової наявності у складі учасника окремого ГІС-спеціаліста або привести її у відповідність до вимог законодавства шляхом чіткого визначення кваліфікаційних вимог до такого спеціаліста та передбачити можливість підтвердження виконання відповідних функцій сертифікованими інженерами-землевпорядниками, інженерами-геодезистами чи іншими працівниками учасника, які мають відповідні знання та досвід роботи з геоінформаційними системами.
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати Замовника внести зміни до тендерної документації шляхом виключення вимоги щодо обов'язкового підтвердження досвіду отримання не менше 500 витягів з Державного земельного кадастру або встановити об'єктивний, пропорційний та належним чином обґрунтований критерій підтвердження відповідного досвіду, який не призводитиме до необґрунтованого обмеження конкуренції та дискримінації потенційних учасників процедури закупівлі.
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати Замовника внести зміни до тендерної документації шляхом виключення вимоги щодо підтвердження наявності не менше трьох аналогічних договорів саме з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель енергетики та передбачити можливість підтвердження аналогічного досвіду договорами з розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель незалежно від категорії земель, якщо такі договори відповідають предмету закупівлі.
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати Замовника внести зміни до тендерної документації шляхом виключення вимоги щодо підтвердження наявності не менше чотирьох аналогічних договорів саме з розроблення документації із землеустрою стосовно земель енергетики та передбачити можливість підтвердження аналогічного досвіду договорами з розроблення документації із землеустрою незалежно від категорії земель, якщо такі договори відповідають предмету закупівлі.