• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічний нагляд за об’єктом: «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О141002 Нагірне-Добромиль км 0+000 - км 8+738 Львівської області» (ДК 021:2015 71521000-6 — Послуги з нагляду за будівельними майданчиками)

Кваліфікація

від початку періоду пройшло 43 робочих дні

1 401 621.00 UAH без ПДВ
Період оскарження: 04.06.2026 16:57 - 03.07.2026 00:00
Період оскарження для учасника ТзОВ "Гал Інжиніринг...: 01.09.2026 15:47 - 07.09.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП

на рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції

Номер: cd9d94602e4b48948d3653f296c36c14
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-04-012835-a.a1
Назва: на рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції
Скарга:
Пов'язані документи: Учасник Орган оскарження Замовник
Дата розгляду скарги: 13.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 06.08.2026 16:45
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 18.08.2026 17:47
Дата виконання рішення Замовником: 19.08.2026 09:46
Коментар замовника щодо усунення порушень: Замовником виконано рішення АМКУ.
Автор: ТзОВ "Гал Інжиніринг Груп", Хомин Євгеній Михайлович 380964633584 galengineeringgroup@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: f281b7f4257740a9bde92b4a74b55220
Заголовок пункту скарги: щодо порушення прав та законності інтересів Скаржника, як учасника процедури закупівлі, який подав тендерну пропозицію, відповідно до вимог тендерної документації, проте наступна була неправомірно відхилена Замовником
Тип пов'язаного елемента: Скарга на кваліфікацію
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Інші дії/бездіяльність замовника (у т.ч. ненадання роз’яснень тощо)
Тип порушення: Інші дії/бездіяльність замовника (у т.ч. ненадання роз’яснень тощо)
Опис суті пункту скарги: Скаржником, Товариством з обмеженою відповідальністю «Гал Інжиніринг Груп» була подана тендерна пропозиція для участі у Процедурі закупівлі. За результатами електронного аукціону, який відбувся 7 липня 2026 о 12:42 тендерна пропозиція Скаржника була визначена як найбільш економічно вигідна.
Відповідно до пункту 41 Особливостей, статті 29 Закону (положення частин другої, дванадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 Замовник здійснює розгляд та оцінку тендерних пропозицій.
Під час розгляду тендерної пропозиції Замовником відповідно до пункту 43 Особливостей було виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником Процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією. 24 липня 2026 року о 14 годині 30 хвилин в електронній системі закупівель Замовником розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей.
У зазначеному повідомленні Замовником наведено перелік виявлених невідповідностей, які, на його думку, містилися у тендерній пропозиції Скаржника серед яких, зокрема: «… учасником в складі тендерної пропозиції для підтвердження наявності обладнання (техніки) та технологій, які є необхідними для виконання робіт/надання послуг згідно предмету закупівлі: - подано Договір оренди техніки та механізмів №03/07-2026 (файл «24. Договір оренди нівеліра») та Договір № 02/07/2026 суборенди обладнання та устаткування (файл «25. Договір оренди тахеометр, GPS»), термін дії яких не відповідає вимогам тендерної документації».
Скаржником були завантажені усі документи, необхідні для усунення невідповідностей, зазначених Замовником у повідомленні з вимогою про усунення таких у встановлений законодавством строк, в тому числі було подано Додаткову угоду №1 до Договору № 02/07/2026 суборенди обладнання та устаткування від 24 липня 2026 року (файл « 1. ДУ Мірничий 24 липня.pdf»), тим самим приведено у повну відповідність свою тендерну пропозицію до вимог тендерної документації, а саме: «…відповідно до пп.1.1 п.1 розділу 1 додатку 1 до тендерної документації учасник в складі тендерної пропозиції для підтвердження інформації, зазначеної в Довідці про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, які є необхідними для надання послуг/виконання робіт за предметом закупівлі, у разі оренди/лізингу/надання послуг машин, механізмів та техніки, учасник в складі тендерної пропозиції надає оригінал чинного договору оренди/лізингу/надання послуг тощо (з усіма додатками, зазначеними в договорі, як невід'ємні, та додатковими угодами/договорами за наявності таких) дійсний та чинний, протягом всього строку виконання договору про закупівлю або містить умови про можливість його пролонгації, у разі якщо його строк менше строку договору про закупівлю, на строк виконання робіт/надання послуг.». Отже, тендерна пропозиція Скаржника містила усі необхідні документи та інформацію, що підтверджували вимогу тендерної документації щодо наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, які є необхідними для надання послуг/виконання робіт за предметом закупівлі.
Інші невідповідності, визначені Замовником у повідомленні, також були усунуті Скаржником у встановлений законодавством строк.
Незважаючи на це, рішенням уповноваженої особи Замовника тендерну пропозицію Скаржника було відхилено.
Підставою відхилення, Замовник зазначив те, що Скаржником на виконання вимоги про усунення виявлених Замовником невідповідностей в інформації та документах тендерної пропозиції в частині наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, не було надано договір оренди приймача GPS та тахеометра з усіма додатками зазначеними в договорі, як невідємними та додатковими угодами, дійсний та чинний, протягом усього строку виконання договору про закупівлю або містить умови про можливість його пролонгації у разі якщо його строк менший строку договору про закупівлю, на строк виконання робіт/надання послуг, у зв’язку з чим Замовник дійшов висновку про неусунення невідповідності у розумінні абзацу четвертого підпункту 1 пункту 44 Особливостей – не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції, та/або змінив предмет закупівлі (його найменування, марку, модель тощо) під час виправлення виявлених замовником невідповідностей, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
Скаржник не погоджується із зазначеним рішенням, оскільки воно не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» і Особливостей.
Вимоги: Зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника

Запити Органу оскарження