-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «археологія», «історія», «монументальне мистецтво» (виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини національного і місцевого значення та щойно виявлені об`єкти культурної спадщини)
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-004525-a
Завершена
209 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 098.80 UAH
мін. крок: 1% або 2 098.80 UAH
Період оскарження:
15.07.2025 12:38 - 20.07.2025 00:00
Нічого не знайдено.