-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «археологія», «історія», «монументальне мистецтво» (виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини національного і місцевого значення та щойно виявлені об`єкти культурної спадщини)
Оголошено тендер
209 880.00
UAH
Номер:
978dc23b63ad417d965931310fd80208
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-15-005705-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
209 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги щодо виготовлення облікової документації на щойно виявлені об`єкти культурної спадщини за видом «археологія», «історія», «монументальне мистецтво» (виготовлення облікової документації на об`єкти культурної спадщини національного і місцевого значення та щойно виявлені об`єкти культурної спадщини)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.07.2025 12:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4084 - Проектування, реставрація та охорона пам’яток культурної спадщини
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаси
Сума209 880.00 UAH