-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі збирання, перевезення, зберігання для подальшої утилізації, оброблення, знешкодження медичних, токсичних та небезпечних відходів – відходи клінічні
Тендер Prozorro UA-2025-02-17-012786-a
Завершена
770 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 850.00 UAH
Період оскарження:
17.02.2025 16:52 - 22.02.2025 00:00
Нічого не знайдено.