-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Абонентське обслуговування та доопрацювання ліцензованого програмного забезпечення МІС "Доктор Елекс" (ДК 021:2015 - 72253200-5 Послуги з підтримки систем)
Тендер Prozorro UA-2024-12-31-002141-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Період оскарження:
31.12.2024 11:04 - 07.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.