-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Абонентське обслуговування та доопрацювання ліцензованого програмного забезпечення МІС "Доктор Елекс" (ДК 021:2015 - 72253200-5 Послуги з підтримки систем)
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
f68006c23134422187471fba7a6dd28c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-31-000467-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898491
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Абонентське обслуговування та доопрацювання ліцензованого програмного забезпечення МІС "Доктор Елекс" (ДК 021:2015 - 72253200-5 Послуги з підтримки систем)
Примітки:
Закупівля здійснюється для потреб КП "МЛДЦ", що знаходиться за адресою вул. Київська, 68, м. Вінниця, 21032, Категорія : Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті другої Закону України "Про публічні закупівлі" (юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади) .Зміни до річного плану затверджені рішенням уповноваженої особи (протокол №97 від 30.12.2024р.)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Дата опублікування:
31.12.2024 08:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування - власні кошти підприємства
Сума160 000.00 UAH