-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів пільгової категорії 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-011937-a
Завершена
6 941 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34 709.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 34 709.50 UAH
Період оскарження:
20.12.2024 13:57 - 25.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.