-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 9052000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-001194-a
Торги не відбулися
50 787.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 507.87 UAH
мін. крок: 1% або 507.87 UAH
Період оскарження:
03.12.2024 09:08 - 08.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.