• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 9052000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)

Оголошено тендер

50 787.00 UAH
Номер: 894e4d829ad24473ae59b417e3bdfd0a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-03-001242-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Замовник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Очікувана вартість: 50 787.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 9052000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування: 03.12.2024 09:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти підприємства або кошти донорів
Сума50 787.00 UAH