-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
90910000-9 Послуги з прибирання Послуги з прибирання приміщень НЕК «Укренерго» в м. Києві
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-011323-a
Інформація, що вимагається пунктом 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації
Завершена
7 965 354.82
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 79 653.55 UAH
мін. крок: 1% або 79 653.55 UAH
Період оскарження:
02.12.2024 14:51 - 08.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.