-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 90910000-9 - Послуги з прибирання ДК 021:2015 - 90911000-6 - Послуги з прибирання житла, будівель і миття вікон
Тендер Prozorro UA-2024-11-20-007664-a
Гуртожиток Екстер 14Б на 2025 рік.
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
Період оскарження:
20.11.2024 12:35 - 25.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.