-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 6 (усунення аварій в житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2024-10-07-004392-a
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
Період оскарження:
07.10.2024 12:00 - 12.10.2024 00:00
Нічого не знайдено.