• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 6 (усунення аварій в житловому фонді)

Оголошено тендер

65 000.00 UAH
Номер: 433b9bb117e14be19d8954517ae6cfb8
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-07-004171-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 65 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, буд. 3, під’їзд 6 (усунення аварій в житловому фонді)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.10.2024 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума65 000.00 UAH