-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Ремонт обладнання систем контролю доступу, охоронної та пожежної сигналізацій, обладнання передачі даних та відеоспостереження)
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-008217-a
Питома вага цінового критерію становить – 100 (сто) %. Замовником не приймається до розгляду тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення закупівлі.
Торги не відбулися
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Період оскарження:
21.08.2024 15:07 - 26.08.2024 00:00
Нічого не знайдено.