-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦН-24П_76_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії
Тендер Prozorro UA-2024-07-08-010075-a
Торги не відбулися
158 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 790.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 790.00 UAH
Період оскарження:
08.07.2024 17:34 - 13.07.2024 00:00
Нічого не знайдено.