• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії

Оголошено тендер

189 600.00 UAH
Номер: a10d1eb89a5146f5a3bf22d98af0d8f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-08-012448-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 189 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послуги
Дата опублікування: 08.07.2024 17:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума189 600.00 UAH