-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для систем відеоспостереження (мережеві реєстратори, камери, комутатори систем відеоспостереження)
Тендер Prozorro UA-2024-06-20-010280-a
Код ДК 021:2015 : 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Завершена
544 397.14
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 721.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 721.99 UAH
Період оскарження:
20.06.2024 16:18 - 26.06.2024 00:00
Нічого не знайдено.