-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 102 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42 А
Тендер Prozorro UA-2024-02-22-006207-a
Завершена
614 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 073.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 073.00 UAH
Період оскарження:
22.02.2024 12:48 - 01.03.2024 00:00
Нічого не знайдено.