-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 102 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42 А
Оголошено тендер
614 450.00
UAH
Номер:
bb51d965d65948cdbb92f9aa3fb888b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-22-002164-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровська гімназія № 102 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровська гімназія № 102 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
614 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 102 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42 А
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.02.2024 12:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума614 450.00 UAH