-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-01-25-011165-a
Торги не відбулися
16 996 867.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 169 968.68 UAH
мін. крок: 1% або 169 968.68 UAH
Період оскарження:
25.01.2024 14:57 - 30.01.2024 00:00
Нічого не знайдено.