• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області

Оголошено тендер

16 996 867.60 UAH
Номер: 93d95b8c03a6404fad19cac95d24fe1b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-25-004743-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
Очікувана вартість: 16 996 867.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Примітки: Додаток до річного плану
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 25.01.2024 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 01.06.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума16 996 867.60 UAH