-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція амбулаторії під розміщення реабілітаційного центру для учасників АТО по вул. Д.Галицького в с.Сокільники Пустомитівського району Львівської області» Коригування (Код ДК 021:2015:45454000-4 «Реконструкція»)
Тендер Prozorro UA-2023-12-08-018557-a
Завершена
5 336 431.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 683.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 683.00 UAH
Період оскарження:
08.12.2023 17:31 - 13.12.2023 00:00
Нічого не знайдено.