-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система очистки води від 200л/год з ємністю на 700літрів із встановленням в населеному пункті Могилівка Криворізький район Дніпропетровська область за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-010488-a
Замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь (за винятком товарів, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176).
Завершена
168 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
Період оскарження:
22.11.2023 14:06 - 27.11.2023 00:00
Нічого не знайдено.