• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Система очистки води від 200л/год з ємністю на 700літрів із встановленням в населеному пункті Могилівка Криворізький район Дніпропетровська область за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води

Оголошено тендер

168 000.00 UAH
Номер: ffeb220fda564b04a703190202d66257
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-22-003257-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Замовник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Очікувана вартість: 168 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Система очистки води від 200л/год з ємністю на 700літрів із встановленням в населеному пункті Могилівка Криворізький район Дніпропетровська область за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води
Примітки: Згідно планової потреби у закупівлі. Місцезнаходження замовника - 53742, Україна, Дніпропетровська область обл., село Карпівка, вул. Центральна, 97. Категорія замовника - юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у п.3 частини першої ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі – Відкриті торги (з особливостями), згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Особливості). Пропозиції готуються українською мовою. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100%).
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення води
Спеціальні норми та інше: 000 Спеціальні норми та інше
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.11.2023 13:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзамовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у: громадян Російської Федерації/Республіки Білорусь (крім тих, що проживають на території України на законних підставах); юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь; юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіта
Сума168 000.00 UAH