-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Міжміський автобус Ataman А09216 (клас ІІ) (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-005154-a
Завершена
3 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 500.00 UAH
Період оскарження:
25.09.2023 11:58 - 30.09.2023 00:00
Нічого не знайдено.