-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжміський автобус Ataman А09216 (клас ІІ) (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Оголошено тендер
3 300 000.00
UAH
Номер:
1196d0fe54984723be04f01ad7605813
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-25-001852-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Компаніївська селищна рада Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04364911
-
Адреса:
28400, Україна, Кіровоградська область, смт Компаніївка, вул. Паркова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Компаніївська селищна рада Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04364911
-
Адреса:
28400, Україна, Кіровоградська область, смт Компаніївка, вул. Паркова, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Міжміський автобус Ataman А09216 (клас ІІ) (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.09.2023 11:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Міжміський автобус Ataman А09216 (клас ІІ) (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.11.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 300 000.00 UAH