-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спідня білизна (Бюзгалтер, Колготи жіночі, панчохи жіночі, панталони, труси жіночі, халат велюровий, шкарпетки бавовняні, шкарпетки теплі(махрові), майка жіноча, гамаші(по типу лосіни)
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-000831-b
Бюзгалтер, Колготи жіночі, панчохи жіночі, панталони, труси жіночі, халат велюровий, шкарпетки бавовняні, шкарпетки теплі(махрові), майка жіноча, гамаші(по типу лосіни
Завершена
411 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 468.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 468.00 UAH
Період оскарження:
21.02.2018 13:55 - 06.03.2018 00:00
Нічого не знайдено.