-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Тендер Prozorro UA-2023-04-07-008032-a
Завершена
114 413.95
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 572.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 572.07 UAH
Період оскарження:
07.04.2023 14:50 - 12.04.2023 00:00
Нічого не знайдено.