• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені

Оголошено тендер

114 413.95 UAH
Номер: af9f895cfb704309aa64df0f8f5fa9e1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-07-004149-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Квітневої сільської ради
Замовник: Відділ освіти Квітневої сільської ради
Очікувана вартість: 114 413.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 07.04.2023 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума114 413.95 UAH