-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Суміші для дитячого харчування
Тендер Prozorro UA-2022-09-19-002443-a
Категорія замовника - згідно п.3 ч.4 ст.2 Закону «Про публічні закупівлі», Тендерні пропозиції повинні бути складені українською мовою, деталі п.7 Розділ І. "Загальні положення" тендерної документації
Завершена
250 028.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Період оскарження:
19.09.2022 11:13 - 01.10.2022 00:00
Нічого не знайдено.