-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічне обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та цілодобове спостереження за пожежною автоматикою гуртожитку №1, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Генерала Родимцева, 3
Тендер Prozorro UA-2022-08-01-005781-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України
Завершена
28 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 280.00 UAH
мін. крок: 1% або 280.00 UAH
Період оскарження:
01.08.2022 15:08 - 13.08.2022 00:00
Нічого не знайдено.