-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
розробка спеціального програмного забезпечення національної системи біометричної ідентифікації та верифікації осіб
Тендер Prozorro UA-2017-11-03-000634-a
розробка спеціального програмного забезпечення національної системи біометричної ідентифікації та верифікації осіб
Завершена
3 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Період оскарження:
03.11.2017 14:58 - 15.11.2017 00:00
Нічого не знайдено.