-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автомобілів- ID: UA-2026-09-03-013365-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286725
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-013346-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286721
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( профіль гладкий)- ID: UA-2026-09-03-013349-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286720
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради ЄДРПОУ: 44045606ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль фасована кам'яна- ID: UA-2026-09-03-013350-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286718
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з будівництво та введення в експлуатацію внутрішніх мереж газопостачання обєкта- ID: UA-2026-09-03-013345-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286716
4 Державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області ЄДРПОУ: 38350289ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-013341-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286715
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний А4, клас В, форматний; Папки-реєстратори А4; Ручки письмові гелеві чорні; Фа...×-
Папір офісний А4, клас В, форматний; Папки-реєстратори А4; Ручки письмові гелеві чорні; Файли для документів А4 40 мкм
- ID: UA-2026-09-03-013300-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286713
Військова частина А4931 ЄДРПОУ: 26638823ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-03-013331-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286712
Довбиський ліцей Довбиської селищної територіальної громади ЄДРПОУ: 20407904ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІТ-29361: Запасні частини до автомобілів (Харківський ОВСЗ)- ID: UA-2026-09-03-013335-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286711
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пропелери для дронів, Matrice 4, Autel 4T/4N, Mavic 3- ID: UA-2026-09-03-013328-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286710
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Компресор поршневий- ID: UA-2026-09-03-013321-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286709
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 42123000-7 КомпресориПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронний дистрибутив програмного забезпечення MozaBook- ID: UA-2026-09-03-013337-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286708
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039862ДК 021:2015: 48900000-7 Пакети програмного забезпечення різного призначення та різні комп’ютерні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-013333-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286705
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт частини приміщень будівлі (літери "В") КНП "ЗОКЦКК&qu...×-
"Поточний ремонт частини приміщень будівлі (літери "В") КНП "ЗОКЦКК" ЗОР за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Олега Куцина, 15а"
- ID: UA-2026-09-03-013326-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286704
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33165909ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотопапір БУРОМАКС A4 180г, ПАПІР A4 УПАКОВКА (500АРК), Дошка сухостиральна A4 з маркером.- ID: UA-2026-09-03-013340-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286703
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -