-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт частини приміщень будівлі (літери "В") КНП "ЗОКЦКК" ЗОР за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Олега Куцина, 15а"
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013326-a
Завершена
1 339 064.04
UAH з ПДВ
Номер:
47823750fb1c4845a002c2a589a8cb89
Внутрішній номер закупівлі:
30286704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013326-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33165909
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Гойди Юрія, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Цмур +380506921182 ts.ihor.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 339 064.04 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Поточний ремонт частини приміщень будівлі (літери "В") КНП "ЗОКЦКК" ЗОР за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Олега Куцина, 15а"
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АБК ВІКТОРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46379056
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н місто Ужгород вул.Лісна будинок 30
Ціна пропозиції
1 339 064.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
482b72d65cdb481eacb0ad1100150d9a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013326-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АБК ВІКТОРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46379056
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н місто Ужгород вул.Лісна будинок 30
Номер договору:
208
Сума договору:
1 339 064.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 115 886.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:28
Статус:
Підписаний