-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з підготовки до опалювального сезону теплового пункту ліцею № 293 Деснянського рай...×-
Послуга з підготовки до опалювального сезону теплового пункту ліцею № 293 Деснянського району міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Милославська, 7.
- ID: UA-2026-09-04-009750-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298444
Ліцей № 293 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01489291ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Зарядний пристрій).- ID: UA-2026-09-04-009760-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298443
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клапан підривний- ID: UA-2026-09-04-009763-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298442
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка д/валіка (39224210-3), валик малярний інтер. (39224210-3)(код ДК 021:2015-39220000-0...×-
Ручка д/валіка (39224210-3), валик малярний інтер. (39224210-3)(код ДК 021:2015-39220000-0- Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-04-009759-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298438
Волинський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35123898ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення навчання з питань цивільного захисту (функціональне навчання)- ID: UA-2026-09-04-009751-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298434
ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-009745-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298433
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом(фар...×-
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом(фарби)
- ID: UA-2026-09-04-009742-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298431
КУРІСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04379692ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини д...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-04-009743-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298430
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-04-009720-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298428
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСАКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26243800ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (природний газ)- ID: UA-2026-09-04-009736-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298427
Комунальне некомерційне підприємство "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селищної ради ЄДРПОУ: 01999336ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18130000-9 Спеціальний робочий одяг (жилет сигнальний)- ID: UA-2026-09-04-009735-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298425
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372681ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки- ID: UA-2026-09-04-009715-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298424
Комунальне некомерційне підприємство "Куликівська лікарня планового лікування" Куликівської селищної ради ЄДРПОУ: 02006337ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці- ID: UA-2026-09-04-009733-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298421
ВСП Технологічний фаховий коледж НЛТУ України ЄДРПОУ: 25245257ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery- ID: UA-2026-09-04-009698-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298417
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного об...×-
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Діагностика; обслуговування модуля захоплення кювет; заміна трубки камери; заміна голки камери)
- ID: UA-2026-09-04-009724-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298416
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -