• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Мастики, шпаклівки

Матеріали для водопровідних систем

Завершена

4 376.00 UAH без ПДВ
Номер: b0282cd26969498f8dd1dbd1f9b83a57
Внутрішній номер закупівлі: 30298424
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-009715-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Куликівська лікарня планового лікування" Куликівської селищної ради
Контактна особа: Валентина Митус +380962223889 valentinamitus7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 376.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Церезіт
Код ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
Ізогіпс
Код ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
Піна
Код ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
Розчинник
Код ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
Очисник карб
Код ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті
Цемент 500
Код ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БОЧАРОВ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Ціна пропозиції 4 376.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 14:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f5e7ca4b25dc40c8ac5cbf4e6c6a62fc
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-009715-a-a1
Постачальник: БОЧАРОВ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Номер договору: 160
Сума договору: 4 376.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Церезіт: 280.00000 UAH без ПДВ
Ізогіпс: 370.00000 UAH без ПДВ
Піна: 290.00000 UAH без ПДВ
Розчинник: 311.00000 UAH без ПДВ
Очисник карб: 195.00000 UAH без ПДВ
Цемент 500: 220.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.09.2026 14:43
Статус:
Підписаний