-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Парова щітка TEFAL DT8720EO -1шт для роботи перукарського цеху- ID: UA-2026-09-03-002721-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276153
ДК 021:2015: 39713510-1 Парові праскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Науковий набір конструктор 3D молекул, дитячий науковий набір для дослідів, детектор якост...×-
Науковий набір конструктор 3D молекул, дитячий науковий набір для дослідів, детектор якості повітря, комплект приладів для учнів з лотком та інше
- ID: UA-2026-09-03-002708-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276151
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 38970000-5 Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
0314 яйця- ID: UA-2026-09-03-002702-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276149
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурт- ID: UA-2026-09-03-002701-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276148
Іваньківська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26245495ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Книга з м'якою облкладинкою А4 48л.- ID: UA-2026-09-03-002699-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276146
Відділ фінансів Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 44047399ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромереж, згідно національного класифікатора України ДК 021:2015...×-
Матеріали для ремонту електромереж, згідно національного класифікатора України ДК 021:2015 31220000-4 - Елементи електричних схем
- ID: UA-2026-09-03-002696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276141
Петровірівська сільська рада Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379031ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля столова- ID: UA-2026-09-03-002691-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276140
Понорницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189860ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із експертного дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на тран...×-
Послуги із експертного дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб із видачею висновку експертного дослідження на бланку установи для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн – учасниць СНД або окремих агрегатів та експертного транспортно-товарознавчого дослідження з визначення об’єму двигуна та (або) визначення року виготовлення колісного транспортного засобу із видачею висновку експертного дослідження на бланку установи за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 71620000-0 «Аналітичні послуги»
- ID: UA-2026-09-03-002690-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276135
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 71620000-0 Аналітичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка шпакльовочна,клей-піна- ID: UA-2026-09-03-002684-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276134
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
радіатор масляний- ID: UA-2026-09-03-002683-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276133
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407678ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табличка розмір 150х300мм(на двосторонньому скотчі)- ID: UA-2026-09-03-002685-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276132
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-002669-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276131
ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЗООЛОГІЧНИЙ ПАРК "РОШЕН" ЄДРПОУ: 02127064ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги з переобладнення 20-футового контейнера в мобільний лазне-пральний комплекс- ID: UA-2026-09-03-002623-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276128
Військова частина А5197 ЄДРПОУ: 26643681ДК 021:2015: 44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 10:19)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-03-002677-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276127
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модульний автоматичний вимикач, ящик для лічильника- ID: UA-2026-09-03-002688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276126
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -