-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Парова щітка TEFAL DT8720EO -1шт для роботи перукарського цеху
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-002721-a
Завершена
3 199.00
UAH з ПДВ
Номер:
0c8c2af5c3dd4180a88c9a22896e0990
Внутрішній номер закупівлі:
30276153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-002721-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39713510-1 Парові праскиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 199.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Парова щітка TEFAL DT8720EO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФТД-РИТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43890029
-
Контактна особа:
ПОЛІЩУК ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ 0442254420
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Дорогожицька,буд.1,поверх 6
Ціна пропозиції
3 199.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e3c1d7b52ee44662ba38c5a62e75b259
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-002721-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ФТД-РИТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43890029
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Дорогожицька,буд.1,поверх 6
Номер договору:
№ НИЛ-1064-9351845 100% передплата
Сума договору:
3 199.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 665.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний