-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Путильського ліцею Путильськ...×-
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Путильського ліцею Путильської селищної ради
- ID: UA-2026-09-02-012500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271274
Путильський ліцей Путильської селищної ради ЄДРПОУ: 25081962ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з конференц-сервісу (надання конференц-залів для заходів, організації харчування у...×-
Послуги з конференц-сервісу (надання конференц-залів для заходів, організації харчування учасників, забезпечення технічним обладнанням), Готельні номери для проживання у готелі «Радіссон Блу», що знаходиться за адресою: вул. Ярославів Вал 22, м. Київ, 01054, Україна
- ID: UA-2026-09-02-012502-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271269
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клиновий ремінь, шестерня, сегмент зубчатої шайби. Код ДК 021:2015: 16820000-9 - Частини...×-
Клиновий ремінь, шестерня, сегмент зубчатої шайби. Код ДК 021:2015: 16820000-9 - Частини для лісогосподарської техніки
- ID: UA-2026-09-02-012506-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271268
ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур’єрські послуги- ID: UA-2026-09-02-012497-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271265
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт з ула...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт з улаштування кондиціонерів)
- ID: UA-2026-09-02-012496-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271262
Військова частина А1065 ЄДРПОУ: 07735762ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
матеріали для проведення поточних ремонтних робіт- ID: UA-2026-09-02-012493-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271261
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби для Дубківської гімназії та Далешівського ліцею- ID: UA-2026-09-02-012491-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271260
Чернелицька селищна рада ЄДРПОУ: 04355601ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапара...×-
ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (Послуги оренди, доставки та встановлення звукового та демонстраційного обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія-2026»)
- ID: UA-2026-09-02-012473-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271259
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 42269168ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 06:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-02-012487-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271258
Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 39483390ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-012484-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271256
Ліцей №1 селища Крижопіль КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20103727ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги професійної правничої (правової) допомоги- ID: UA-2026-09-02-012492-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271255
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютер планшетний (захищений)- ID: UA-2026-09-02-012490-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271252
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт ліфтів (6 шт)- ID: UA-2026-09-02-012474-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271250
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-02-012475-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271249
Смідинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" ЄДРПОУ: 23018066ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та полігра...×-
Багатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
- ID: UA-2026-09-02-012476-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271248
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -