• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Комп’ютер планшетний (захищений)

Завершена

226 781.28 UAH з ПДВ
Номер: 2e10262bb06142139d7f58440f049262
Внутрішній номер закупівлі: 30271252
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012490-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Катерина Дроботенко 380675814178 Kateryna.Drobotenko@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-27-008507-a
Очікувана вартість: 226 781.28 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютер планшетний (захищений)
Код ДК 021:2015: 30213200-7 Планшетні комп’ютери
Кількість 10 штука
Період постачання 01.09.2026 - 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ГРЕСС!»
Ціна пропозиції 226 781.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 73bf6dfeb53c479b867a18886364892b
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-012490-a-a1
Постачальник: ТОВ «ГРЕСС!»
Номер договору: 13/4129-МТР/26
Сума договору: 226 781.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 188 984.40 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Комп’ютер планшетний (захищений): 22 678.12800 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір з ТОВ «ГРЕСС!» Комп’ютер планшетний (захищений) 226...
pdf
UA-2026-07-27-008507-a-report.pdf
pdf
ОБҐРУНТУВАННЯ по пп 6 п 13 Особливостей_30.06.2026.pdf
zip
Договір з ТОВ «ГРЕСС!» Комп’ютер планшетний (захищений) 226...
p7s
sign.p7s