-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску: єврокуб- ID: UA-2026-09-02-013510-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272233
Смілянський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189802ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комуна...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А
- ID: UA-2026-09-02-013505-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272228
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 23:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для FPV-дронів- ID: UA-2026-09-02-013504-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272227
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катетер урологічний, сечоприймач- ID: UA-2026-09-02-013502-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272226
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЧУПАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41861296ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плити ,листи,фольга,плівка- ID: UA-2026-09-02-013500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272225
Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189995ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасн...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт FORD TRUCKS 1845T, шасі NM0KCXTP6RA98988) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-013497-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272224
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 ЄДРПОУ: 14321765ДК 021:2015: 50114000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меморіальна дошка- ID: UA-2026-09-02-013503-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272223
ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834339ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення газопостачання- ID: UA-2026-09-02-013498-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272222
Черкаська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911119ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування супровід проведення процедури закупівлі запит цінових...×-
Послуги з юридичного консультування супровід проведення процедури закупівлі запит цінових пропозицій за предметом закупівлі Електрична енергія
- ID: UA-2026-09-02-013493-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272220
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396422ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань(проведення ОК)- ID: UA-2026-09-02-013499-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272219
Зеленська сільська рада ЄДРПОУ: 04357360ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коровяче ультрапастеризоване 1300 літрів- ID: UA-2026-09-02-013496-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272218
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 М.ГАЙСИН ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21726853ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали та обладнання для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-013495-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272217
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-02-013492-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272216
МУЖІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЯНОША ГУНЯДІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098504ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
побутова хімія- ID: UA-2026-09-02-013489-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272215
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОЛОМИЙСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА №1 ІМЕНІ АНАТОЛІЯ КОС-АНАТОЛЬСЬКОГО" ЄДРПОУ: 23924592ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-013491-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272213
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02146943ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -