• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з юридичного консультування супровід проведення процедури закупівлі запит цінових пропозицій за предметом закупівлі Електрична енергія

Завершена

3 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c110955ff3fa455eb8d8d7a68474ba66
Внутрішній номер закупівлі: 30272220
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013493-a   
Замовник: ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Тарас Ціпов'яз +380976824921 buhpedlicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 3 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з юридичного консультування
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання 02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО "АЛЬЯНС"
Ціна пропозиції 3 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 759753e158c6496aa4eb129f9a253c75
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-013493-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО "АЛЬЯНС"
Номер договору: 774/зцп
Сума договору: 3 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 18:04
Статус:
Підписаний
pdf
Scan1 (45).pdf