• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Обладнання для FPV-дронів

Завершена

162 540.00 UAH без ПДВ
Номер: e7e8f9eaf0e74130b20178f3da33a92f
Внутрішній номер закупівлі: 30272227
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013504-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Контактна особа: Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 162 540.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплектуючі для обладнання FPV дронів
Код ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі
Кількість 6 комплект
Період постачання 31.08.2026 - 18.09.2026
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, згідно договору На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Лузан Дмитро Тарасович
Ціна пропозиції 162 540.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5a22b9c8445e432b88b4cf1b380aed34
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-013504-a-a1
Постачальник: Лузан Дмитро Тарасович
Номер договору: 1020
Сума договору: 162 540.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:27
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 1020 від 31.08.26 Обладнання для FPV - дронів.pdf