-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко, сметана- ID: UA-2026-09-04-011201-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299873
КУРОЗВАНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КАПІТОШКА" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37735157ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марка поштова стандартна U- ID: UA-2026-09-04-011199-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299872
ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панірувальні сухарі – Код ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво: пресерви з хлібобулочн...×-
Панірувальні сухарі – Код ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво: пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-09-04-011200-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299871
КУ "Центр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 37880290ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2026-09-04-011190-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299870
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44114014ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сердцевина до замка- ID: UA-2026-09-04-011197-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299869
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико - санітарної допомоги " Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 37294246ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення навігаційного обладнання- ID: UA-2026-09-04-011186-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299866
КП АВТОТРАНССЕРВІС ЄДРПОУ: 32018333ДК 021:2015: 51240000-6 Послуги зі встановлення навігаційного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент (ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-011180-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299860
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ОБ'ЄДНАННЯ «РАДОН» ЄДРПОУ: 43068161ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-011177-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299858
ВИНОГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566732ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей Dorus- ID: UA-2026-09-04-011179-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299857
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання водонагрівач- ID: UA-2026-09-04-011167-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299855
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ "МОЯ РОДИНА" ЄДРПОУ: 44194896ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, калібрування, ви...×-
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) та/або випробувального обладнання (ВО), та проведення контролю герметичності ДІВ (ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-09-04-011185-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299853
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ОБ'ЄДНАННЯ «РАДОН» ЄДРПОУ: 43068161ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні засоби- ID: UA-2026-09-04-011166-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299852
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-011174-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299851
Славутська гімназія №4 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26514587ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-011163-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299846
Комунальне некомерційне підприємство Кегичівської селищної ради "Кегичівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 02002693ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального се...×-
Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)
- ID: UA-2026-09-04-011159-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299845
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -