-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Листя гінкго білоба золотий (12 шт) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")- ID: UA-2026-09-01-006037-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252868
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015:...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 03440000-6 - Продукція лісівництва (Газон рулонний)
- ID: UA-2026-09-01-006038-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252865
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 03440000-6 Продукція лісівництваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від...×-
Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
- ID: UA-2026-09-01-006036-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252862
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуги повірки побутового сигналізатора газу СГБ-1-7Б- ID: UA-2026-09-01-006034-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252858
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради ЄДРПОУ: 25616274ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-01-006033-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252855
Хмельницький заклад дошкільної освіти №32 "Росинка" Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26514972ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючи засоби (мило рідке)- ID: UA-2026-09-01-006030-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252854
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод (Послуги з централізованого водо...×-
ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод (Послуги з централізованого водовідведення Барський сектор Жмеринського районного відділу ДУ «Вінницький ОЦКПХ МОЗ»)
- ID: UA-2026-09-01-006027-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252851
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та обслуговування комп'ютера- ID: UA-2026-09-01-006026-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252849
КЗ Комунальний заклад позашкільної освіти "Центр позашкільної роботи "Павлоградської міської ради ЄДРПОУ: 25818473ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички стрейч червоно-чорні щільні (код ДК 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу)- ID: UA-2026-09-01-006029-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252848
Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради ЄДРПОУ: 41060223ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ в балоні 227г/400мл, згідно ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази- ID: UA-2026-09-01-006022-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252847
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38499986ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 79820000-8 — Послуги, пов'язані з друком (Послуги кольорового фотодруку...×-
ДК 021:2015: 79820000-8 — Послуги, пов'язані з друком (Послуги кольорового фотодруку на вініловій плівці з накаткою на композитний матеріал)
- ID: UA-2026-09-01-006024-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252846
ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні- ID: UA-2026-09-01-006020-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252845
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Рис, пшоно)- ID: UA-2026-09-01-006025-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252844
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видача технічних умов на проєктування нестандартного приєднання до газових мереж об'є...×-
Видача технічних умов на проєктування нестандартного приєднання до газових мереж об'єкта Замовника "Реконструкція системи електроживлення бойлерної зі встановленням газового генератора у м. Кременчуці Полтавської області"
- ID: UA-2026-09-01-006023-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252843
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопостачання гуртожитку- ID: UA-2026-09-01-006016-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252842
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011137ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -