-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
CM 17 AERO Високоел. клеюча суміш; Tekno AD Цементний інгібітор корозії та підсилювач адге...×-
CM 17 AERO Високоел. клеюча суміш; Tekno AD Цементний інгібітор корозії та підсилювач адгезії (20кг); Безусадкова тиксотропна суміш Teknorep 300 Ex (25кг); Тонкошарова безусадкова ремонтна тиксотропна суміш Teknorep 200 (25 кг)
- ID: UA-2026-09-04-006278-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295024
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка рабиця оцинкована- ID: UA-2026-09-04-006277-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295021
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту мультимедійних панелей- ID: UA-2026-09-04-006265-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295018
виконавчий комітет Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 03084813ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного обслуговування обладнання- ID: UA-2026-09-04-006266-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295013
Гімназія імені Василя Барки Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165765ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду під час надання послуг з поточного ремонту підпірної стінки...×-
Здійснення технічного нагляду під час надання послуг з поточного ремонту підпірної стінки в районі нежитлової будівлі №11 по вул. Незалежності, в м. Охтирка Сумської області
- ID: UA-2026-09-04-006263-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295011
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради ЄДРПОУ: 40516392ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Димохідні труби та комплектуючі до них- ID: UA-2026-09-04-006262-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295010
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 19520000-7 Пластмасові вироби (19521000-4 Вироби з полістиролу)- ID: UA-2026-09-04-006235-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295003
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26098930ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки (код ДК 021:2015 - 16810000-6): катушка з лєскою...×-
Частини для сільськогосподарської техніки (код ДК 021:2015 - 16810000-6): катушка з лєскою до мотокоси
- ID: UA-2026-09-04-006250-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295000
Варковицька сільська рада ЄДРПОУ: 04386491ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч- ID: UA-2026-09-04-006248-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294998
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 33600000-6 Фармацевтична продукція ( Берлітіон, Нервіплекс, МЛ-Кард, Елфунат...×-
ДК 021:2015 : 33600000-6 Фармацевтична продукція ( Берлітіон, Нервіплекс, МЛ-Кард, Елфунат, Тамбро )
- ID: UA-2026-09-04-006241-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294996
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-50420000-5 Послуги з ремонту технічного обслуговування медичного та хірургічно...×-
ДК 021:2015-50420000-5 Послуги з ремонту технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуга з технічного обслуговування КТ-інжектора missouri виробництва Ulrich)
- ID: UA-2026-09-04-006249-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294995
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ М. КРАМАТОРСЬК" ЄДРПОУ: 21992649ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-006242-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294994
Державний навчальний заклад " Городенківський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02544253ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул.Шевченка н...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (ямковий ремонт струменевим методом) по вул.Шевченка на ділянці від домоволодіння №2 до домоволодіння №46 в селі Лишня Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-04-006255-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294993
Бишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04362214ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-04-006260-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294992
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039856ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 15550000-8 - Молочні продукти різ...×-
Сметана («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 15550000-8 - Молочні продукти різні, конкретний код ДК 021:2015: 15551000-5 - Йогурти та інші ферментовані молочні продукти)
- ID: UA-2026-09-04-006240-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294991
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734210ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-