-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб дезинфікуючий "Бланідас 300"- ID: UA-2026-09-01-011449-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258253
КЗ Заклад дошкільної освіти № 3 Іршавської міської ради ЄДРПОУ: 01771857ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-01-011450-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258252
Бродівський ліцей Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 21748033ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Худі та жилети з індивідуальним нанесенням інформації за ДК 021:2015: 18230000-0 — Верхній...×-
Худі та жилети з індивідуальним нанесенням інформації за ДК 021:2015: 18230000-0 — Верхній одяг різний
- ID: UA-2026-09-01-011446-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258250
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»- ID: UA-2026-09-01-011444-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258249
ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46205401ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-011445-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258248
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (розчинник, грунтовка)- ID: UA-2026-09-01-011443-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258247
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-011442-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258246
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38131220ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-01-011438-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258245
КУЛЕВЧАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) ЄДРПОУ: 35623180ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві вироби в асортименті- ID: UA-2026-09-01-011439-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258243
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хомути червячні (Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби...×-
Хомути червячні (Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-01-011437-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258242
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль- ID: UA-2026-09-01-011440-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258241
Заклад дошкільної освіти № 52 міста Житомира ЄДРПОУ: 20415708ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власникі...×-
Страхові послуги (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2026-09-01-011435-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258240
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "БОЯРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 33295449ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-01-011434-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258239
ПОЗАМІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЧАЙКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37000540ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-01-011436-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258237
Славутицький ліцей "БезМеж" Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області ЄДРПОУ: 25658410ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем )- ID: UA-2026-09-01-011431-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258236
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДРАБІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03357056ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 20:00)
-