-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Равлики- ID: UA-2026-09-02-014000-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272723
ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-02-013996-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272720
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло (згідно ДК 021:2015 код 15530000-2).- ID: UA-2026-09-02-013994-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272719
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319145ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-013993-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272718
Міністерство освіти і науки України ЄДРПОУ: 38621185ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда- ID: UA-2026-09-02-013992-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272716
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРВОНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ " ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ЄДРПОУ: 45644614ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медикаменти- ID: UA-2026-09-02-013990-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272715
Військова частина 2193 ЄДРПОУ: 14321819ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 1/2- ID: UA-2026-09-02-013989-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272714
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по встановленню електричного обладнання в споруді цивільного захисту (тимчасовому...×-
послуги по встановленню електричного обладнання в споруді цивільного захисту (тимчасовому укритті) в ЗДО № 40 (акумулятор до джерела безперебійного живлення)
- ID: UA-2026-09-02-013988-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272713
Заклад дошкільної освіти № 40 міста Житомира ЄДРПОУ: 25305387ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-013987-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272712
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба хек с/м тихоокеанський потрошений без голови промислового виробництва- ID: UA-2026-09-02-013984-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272711
Заклад дошкільної освіти № 40 міста Житомира ЄДРПОУ: 25305387ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дриль-шуруповерту- ID: UA-2026-09-02-013986-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272710
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
39160000-1 Шкільні меблі- ID: UA-2026-09-02-013985-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272709
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 16:14)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-013983-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272708
Військова частина А2082 ЄДРПОУ: 24976993ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуг тренера в рамках заходу «Стратегічна сесія регіонального молодіжного конгресу Львів...×-
послуг тренера в рамках заходу «Стратегічна сесія регіонального молодіжного конгресу Львівщини при конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.»,
- ID: UA-2026-09-02-013981-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272707
КЗ ЛОР "Львівський обласний молодіжний центр" ЄДРПОУ: 25263114ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно 1/2- ID: UA-2026-09-02-013982-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272706
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до трубЗавершена -